Meremõisa küla,Harjumaa

  1. Avaleht
  2. » Meremõisa küla,Harjumaa
1
2
Contact Information
Adress:
Meremõisa küla, Lääne-Harju vald, Harju maakond
Telefon: +37255 59 50 59
Kirjeldus:

Privaatne ja turvaline kogukond!

• Mereni 10min.
• Head naabrid kõrval.
• Uued territooriumisisesed teed.
• Kommunikatsioonid: vesi, kanalisatsioon tulekul, elektri võimalus.
• Mugav transpordiühendus.
• Kaugus Tallinast 30 km.

Hoonestamata kinnistu üldpinnaks on 1340 m², sihtotstarbeks 100% elamumaa. Detailplaneering. Mereni 10min. Kinnistu piirneb suurte kruntidega üksikelamutega kus elatakse aastaringselt.

LIITUMISED: Veetorud kinnistul on olemas. Vesi ühistu puurkaevust, veega varustamine toimub sõltuvalt ilmastikuoludest märtsist-aprillist oktoobri-novembrini. Kanalisatsiooniga liitumisplaan on MTÜ-l olemas (tööde algus: august 2019). Uuel omanikul tuleb tasuda elektriliitumise kulu.

HALDUS: Meremõisa elurajoonis on hästi toimiv MTÜ, mille korraldada on ka koristus-heakord ja muud haldusküsimused. Territooriumisisesed teed on asfalteeritud ja valgustatud. Korrashoiu eest maksab selle maaomanik 250€ aastas.

ÜMBRUS: Lähim kauplus asub Keila-Joal (~ 1 km). Keila-Joal on ka imekaunis mõisapark, kus suviti toimub mitmeid vabaõhukontserte. Laulasmaal (~ 3 km) asub uus koolimaja ja lasteaed. Samuti Konsum, SPA, ilusalong, kohvikud.

PIIRKOND JA LÄHEDAL: Meremõisa küla on Keila-Joa pärl. Sobib hästi elamiseks inimesele, kes hindab kaunist loodust ja privaatset elukeskkonda. Küla asub Tallinnast vaid 30-minutilise ja Keilast 10-minutilise autosõidu kaugusel ning samuti on siit hea ligipääs suurtele maanteedele. Piirkond ise on oma looduse poolest täiesti haruldane ja võib kindlalt väita, et teist sellist Harjumaal ei leidu. See on kujunenud väga hinnatud elurajooniks just kauni looduse poolest, kuna on olemas kõrge männimets, reljeefne maastik, liivarand ja jõgi, kus asub ka sadam.

PAKKUMINE ON SULLE, KUI HINDAD KÕRGELT PRIVAATSUST JA AJALOOLISE SUVITUSPIIRKONNA UNIKAALSET HÕNGU!!!

Helista kindlasti ja tule tutvuma selle ilusa kinnistuga!

Kui soovite osta, müüa või üürida kinnisvara siis pöörduge julgelt minu poole! Samuti aitan vajadusel pangalaenu taotlemisel ja tagatisvara või ostetava vara hindamisel.

Tehingu liik: Müük
Hind: 30.000.00 €
dop
Suurus m2: 1.340