Kuuse 26,Laagri,Harjumaa

  1. Avaleht
  2. » Kuuse 26,Laagri,Harjumaa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Contact Information
Adress:
Kuuse 26, Laagri alevik, Saue vald, Harju maakond
Telefon: +37253411398
Kirjeldus:

Tere!

Enne kui kinnisvaraportaalides kuulutama hakkan, uurin siit, ega keegi ei otsi Laagrist väikest renoveeritud kodu või üürikorterit koos toreda üürnikuga.
Korter asub aadressil Kuuse 26 4. korrusel (lifti ei ole ega tule), see on 29,3 m2 suur ja korteri juurde kuulub metallist varbadega umbes üheruutmeetrine kuiv ja soe keldriboks. See koosneb väikesest ukseta magamistoast, köök-elutoast, esikust ja vannitoast.
Korteri renoveerisin 2014. aastal hoole ja armastusega oma esimeseks koduks. Uus lagi, õlitatud puitparkett, eritellimusel tehtud köök, seinakapp ja vannitoakapp, uued radiaatorid. Kodutehnika (külmkapp, nõudepesumasin, pliit, ahi, pesumasin) on kvaliteetne ja täiesti töökorras. Vannitoas on põrandaküte, mida küll haruharva kasutasin, kuna korter on talvel väga soe, lisaks paistab tubadesse terve päeva päike. Päikeseküllasuse tõttu tundub korter avaram kui tegelikult on.
Korteris elab hetkel tore, korralik ja kohusetundlikult arveid maksev üürnik, kes hea meelega jääks korterisse edasi.
2020. aastal renoveeritakse maja Kredexi toel: uus katus, ventilatsiooni- ja küttesüsteemi renoveerimine, akende vahetus, rõdude ehitus, trepikodade remont jne.
Laagri kui mõnusa ja helge elukeskkonna häid külgi selle grupi liikmed kindlasti juba tunnevad. Urda rongijaam on 7 minuti kaugusel, poed, lasteaiad, koolid, sportimisvõimalused kõik lähedal, nii et mugavaks eluks autot pole vajagi. Kuid parkimiskohti on piisavalt nii maja ees kui ka taga.
Suvel on kommunaalid alla 50 euro, talvel maksimaalselt 110 eurot. Elektriarved on alla 20 euro ka talvel, sest kodutehnika on energiasäästlik ning kõikjal on LED-valgustid. Majja tuleb valguskaabel.
Oma maja elanik hoolitseb maja ümbruse lilleilu eest. Õhtuti saab aknast näha päikeseloojangut. Ümbruskond on väga vaikne. Maja on täiesti eeskujulikult hallatud.

Tehingu liik: Müük
Hind: 57.900.00 €
dop
Tubade arv: 1
Korrus: 4
Seisukord: renoveeritud
Hoone materjal: plokkmaja